Co ráda čtu - z blogů

V minulém článku jsem se trošku rozepsala o časopisech...respektive o tom, proč je nemám ráda. Dneska bych to ráda vzala z té druhé stránky a protože vypisovat všechny knihy co mám ráda, by bylo na dlouho, zmíním se tu o svých oblíbených blozích, které mi občas pomáhají krátit chvíle v práci.)

1. Ordinary lifehttp://ordinarylife-my.blogspot.cz/
Rendy je bezpochyby první blogerka, kterou jsem začala číst. Tehdy ještě měla kolem 15ti čtenářů a už od začátku mě začala svádět k tomu, abych začala toužit po kosmetice víc, než je zdrávo. Díky ní jsem začala používat krémy na obličej, začala jsem se každý večer poctivě odličovat a nově jsem ve fázi, kdy chápu, že kvalitní, dražší kosmetika se opravdu vyplatí. Ale co vám budu povídat, jakmile ji začnete pravidelně sledovat vaše peněženka bude moc plakat....na druhou stranu, vaše pleť vám bude děkovat.) Taky si cením toho, že když je něco na prd, nebojí se to napsat....prostě si stojí za svým. Proto jí v kosmetickém výběru důvěřuji.

2. Vintage bloghttp://www.vintageblog.cz/
 Málokdo píše tak poutavě jako Vivi. Když čtu její články, je mi tak hezky, jako bych se doma zachumlala do teploučké deky, pila čaj a někdo mi něco hezkého povídal....tenhle pocit, mi umí přenést i do práce. Je to prostě kouzelné místo, plné roztomilých věcí kde by jste zrovna teď chtěli být.) Optimistka každým coulem.)

3. Šťastný blog: http://stastnyblog.cz/
Dokumentace o tom, jak se někdo snaží užívat si každou chvilku života? Jak se někdo rozhodl být šťastný navzdory všemu? to přece musím sledovat.) Krásná cesta osobního rozvoje.

4. Fashion picanteria: http://fashionpicanteria.blogspot.cz/
Jeden z mála fashion blogů, které sleduji. Ale Beáta je tak svá, že to není jen o tom, co jsem si dnes vzala na sebe.

5. Život podle Lucie: http://www.zivotpodlelucie.com/
Pokud jste nešikovní, jako já, potěší vás, když je na tom někdo podobně....a taky to, že o tom píše a vy se tomu občas můžete pokoutně zasmát.)

6. Made in leshttp://madeinles.blogspot.cz/
Je to jak splněný sen, odstěhovat se z města k lesu, tam si podnikat a užívat si krásy přírody. A jako bonus, vyrábějí moooc krásný nábytek.)

7. OKPK: http://petrakrickova.tumblr.com/
Všehochuť ze života jedné mladé architektky a podnikatelky v jednom, která se snaží měnit to, na co by si ostatní netroufli.)

8. O tereze: http://otereze.blog.cz/ 
Tohle je trochu profesionální deformace, na tomto blogu najdete zpověď transsexuálky, a to od samého počátku kdy se ještě v manželství s malou dcerkou rozhodl, že podstoupí přeměnu. Blog již píše dva roky, takže pokud začnete od začátku, ukáže se vám popis jejího vnitřního života tak, jak by jste to nenašli v žádné knize.

9. Deníček moderního fotrahttp://fotruv-denik.blog.cz/rubrika/fotruv-denik
S dítětem na mateřské, neustále na pokraji nervového zhroucení, na druhou stranu, alespoň si z toho umí udělat srandu.

10. Kitchenette: http://kitchenette.cz/
Tenhle blog mě nikdy nezklame. Inspiruji se hlavně recepty na pečení, ale vždycky je to absolutně vynikající záležitost. A teď dokonce vydala vlastní kuchařku! slyšíš ježíšku?.)

Tak co, čtete taky některé z uvedených blogů? doporučíte mi nějaký ten váš oblíbený?.)

Komentáře

 1. Super výběr :) .. některé neznám, takže se jdu začíst.. děkuji
  Petra

  OdpovědětVymazat
 2. Jéé, to je od tebe milé :) Moc děkuju a vážím si toho :)

  OdpovědětVymazat
 3. Milá Míšo, mám velkou radost, že se můj Vintage blog ocitnul mezi Tvými oblíbenci, moc mě to potěšilo. A děkuju Ti za krásná a motivující slova. ♥ A teď mi nezbývá, než se vrhnout na další Tebou jmenované blogy, protože spoustu z nich vůbec neznám. Měj se krásně, Vivi :-*

  OdpovědětVymazat
 4. Petra: doufám, že tě něco z toho zaujme a poreferuješ.)
  Vivi: Tak doufám, že obohatím tvůj seznam, když ty mě zpříjemňuješ dny.)
  Rendy: Jsem ráda, že jsem tě potěšila.)

  OdpovědětVymazat
 5. Jůů to je tak milé tohle objevit :) Díky! ♥

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky